Wirtualne targi CMT w Stuttgarcie

Co roku w połowie stycznia w mieście Mercedesa – Stuttgarcie odbywają się jedne z największych w Niemczech targów turystycznych CMT, w których udział bierze ponad 2100 wystawców, a odwiedza je ponad rokrocznie 240 000 gości.

Wśród wystawców tych prestiżowych targów można spotkać kraje, miasta, regiony, biura podróży, przewoźników, hotele, liczne atrakcje turystyczne jak np. muzea oraz producentów i dealerów kamperów i przyczep kampingowych.

W tym roku ze względu na epidemię koronawirusa, trwający w Niemczech lockdown i obowiązujące obostrzenia targi te odbędą się już we wtorek 26.01.2021 wirtualnie.

Swoją ofertę w sieci zaprezentują wystawcy, a przedstawiciele branży będą mogli wziąć udział w licznych prezentacjach, seminariach i konferencjach.

Nie zabraknie również prezentacji przedstawionych w hali Targów Stuttgarckich kamperów i przyczep kampingowych, która odbędzie się online.

Organizatorzy zapowiadają organizację dodatkowego terminu targów w formie stacjonarnej, o którym poinformują w późniejszym czasie (w zależności od sytuacji epidemicznej).

Tak, więc organizatorom i gościom wypada życzyć udanych targów w internecie oraz do szybkiego zobaczenia w w nowym terminie na tych prestiżowych targach.

Tak było na targach CMT Stuttgart w latach ubiegłych

Tekst i foto: Bartosz Karwacki

Dodaj komentarz