20 lat hosteli i hoteli A&O

A&O to niemiecka sieć hosteli i hoteli prowadząca 39 obiektów w 23 miastach i 8 europejskich krajach w tym w Polsce – pierwszy obiekt znajduje się w Warszawie.

Obiekty sieci A&O znajdują się w centrach miast lub ich pobliżu, niedaleko głównych dworców kolejowych i autobusowych, blisko głównych zabytków i atrakcji miast.

Oferują one tanie pobyty w wygodnych pokojach zarówno w 1.-, 2. osobowych oraz rodzinnych w kategorii hotelu** oraz wieloosobowych w kategorii hostelowej.

Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, suszarkę do włosów, WC, TV-Sat.

Do dyspozycji gości są również: 24h recepcja, bar, biblioteczka, przestrzeń do pracy i spotkań, kącik dla dzieci, a w niektórych obiektach również pralnia i kuchenka do dyspozycji gości.

Pomyślano również o gościach biznesowych, gdyż w obiektach A&O dostępne są również sale konferencyjne lub pomieszczenia mogące ich funkcję pełnić. Dla gości zmotoryzowanych przy każdym obiekcie znajduje się parking (niestety płatny). Zadbano również o gości niepełnosprawnych dostosowując hotele do ich potrzeb poprzez: podjazdy, windy jak również adaptację niektórych pokoi przez szersze drzwi, większą powierzchnię, czy łazienki dostosowane do wózków.

4. maja 2020 jest datą szczególną dla sieci A&O i nowootwartego hotelu w Warszawie, ponieważ właśnie tego dnia A&O obchodzi swoje 20. urodziny.

Z tej okazji firma przygotowała dla swoich gości promocję: dla pierwszych 20. gości cena za łóżko w pokoju 2.- i więcej osobowym wynosi 20zł/noc, zaś w pokoju 1. osobowym 40zł/noc.

Daniel Szeliga, Kierownik Sprzedaży a&o na Polskę: „Promocję urodzinowej oferty rozpoczęliśmy już
w poniedziałek 4 maja na profilu a&o na instagramie. Ceny, które oferuje a&o są bardzo
konkurencyjne, co ma szczególną wartość zwłaszcza po okresie pandemii, kiedy ekonomiczne podróże
będą mieć duże znaczenie dla naszych gości.”

Oliver Winter, prezes i założyciel a&o: „Naszym celem jest zapewnienie naszym gościom i
pracownikom najwyższego możliwego poziomu higieny i bezpieczeństwa.”
Do tej pory stosunek jakości do ceny w hotelach a&o był nie do pobicia. Obecnie a&o chce również
ustanowić wysokie standardy w zakresie higieny i bezpieczeństwa. Jak podkreśla Oliver Winter: „Nasi
goście wyjeżdżając poczują się zdrowsi niż po przyjeździe”.

Jest również druga dobra wiadomość: tego też dnia (4.05.2020) po wymuszonej przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa ponownie ruszył pierwszy obiekt A&O w Polsce, znajdujący się w Warszawie.

Ze względu na epidemię koronawirusa firma wprowadziła również środki ostrożności sanitarnej np: obowiązek noszenia maseczek w przestrzeni ogólnodostępnej zarówno przez gości jak i obsługę, częstą dezynfekcję miejsc bezpośredniego kontaktu z klientem oraz pokoi jak również zachowanie bezpiecznej odległości. Od czerwca będzie również wprowadzona nowa funkcja: ,,Specjalista ds. higieny”.

Tekst: Bartosz Karwacki

Foto: Bartosz Karwacki, Piotr Żyła, Cezary Kopczyński

Dodaj komentarz