Konferencja prasowa targów World Travel Show 2019

Dnia 1.10.2019 w warszawskiej restauracji Akademia odbyła się konferencja prasowa, zapowiadająca jedne z największych targów turystycznych w Polsce World Travel Show, które odbędą się w dniach 18 – 20.10.2019 w centrum targowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, w których w tym roku udział weźmie ponad 724 wystawców z całego świata.

Po przywitaniu gości i krótkim przedstawieniu charakterystyki wydarzenia przez Renatę Nowel -dyrektor targów World Travel Show głos zabrał Tsewang Namgyal – ambasador kraju partnerskiego – Indii w Polsce, który opowiedział o swoim kraju i zaprosił do odwiedzenia indyjskiego stoiska.

Przedstawione zostało również nowe połączenie LOTu do Indii, które będzie realizowane Dreamlinerami.

Na koniec o swoich podróżach opowiadały i na spotkania zapraszały znane podróżniczki: Martyna Wojciechowska, Nela Mała Reporterka, Patrycja Jaskot i Aleksandra Świstow.

Jak co roku targi podzielone będą na trzy segmenty: World Travel Show, na którym prezentowana będzie oferta turystyczna oraz spotkania z podróżnikami, Camper&Caravan Show poświęcony caravaningowi oraz Warszawski Salon Jachtowy – strefa miłośników sportów wodnych, na której prezentować swoją ofertę będą producenci i dystrybutorzy jachtów żaglowych i motorowych, łodzi sportowych, kajaków, rowerów i skuterów wodnych, łodzi wędkarskich, house-boatów, pontonów, sprzętu asekuracyjnego i ratowniczego, przyczep podłodziowych i lawet, a także odzieży żeglarskiej, elektroniki i nawigacji. Wszystkich miłośników nurkowania serdecznie zapraszamy do strefy przygotowanej specjalnie dla nich, gdzie czeka sprzęt nurkowy, wyprawy nurkowe, szkoły nurkowania.

Organizatorzy pomyśleli również o niezmotoryzowanych gościach organizując bezpłatną linię autobusową z Centrum Warszawy na tereny targowe. Autobusy będą odjeżdżały z przystanku Centrum 03.

Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Tekst: Bartosz Karwacki

Zdjęcia: Bartosz Karwacki i Piotr Żyła

Dodaj komentarz